Naše materiály v rukách zručného klienta

Ako dopadla realizácia našich materiálov v podaní nášho zákazníka? Veľmi dobre!

Príbeh tohto domáceho SPA začal tým, že sme nášmu klientovi dodali materiály z kolekcie Rock Face. Ide o obklady z prírodného kameňa s nepravidelným tvarovaním. Ide o typ obkladu, ktorým docielime silne prirodzený vzhľad, keďže ide o obklad ktorý tvoria kamene vytvorené drvením veľkých, priamo z kameňolomu vyťažených balvanov. Spodná strana je samozrejme zabrúsená, aby sme z pohľadovej strany docieli homogénny reliéf a jeho výšku.

Náš klient sa rozhodol, že aj napriek tomu, že sme mu ponúkli profesionálnu realizáciu, obloží si stenu vo svojom domácom SPA svojpomocne. Pri pohľade na výsledok musíme konštatovať, že výsledok dopadol fantasticky. Klient sa s realizáciou naozaj „pohral“. Kompozícia jednotlivých obkladových prvkov je naozaj veľmi esteticky riešená, jednotlivé kusy – väčšie aj menšie – sú skombinované veľmi dobre.

Špeciálnu pozornosť si však zaslúžia detaily – prvky obkladu. Sú narezané (klient ich rezal sám) a zabrúsené veľmi presne a vonkajšie okraje pokládky tvoria konzistenú líniu. Nadšenie nášho klienta je na výsledku rozhodne vidieť a my sme hrdí, že náš materiál sa dočkal takto kvalitnej realizácie. Doplňme iba informáciu, že klient zvýraznil atmosféru miesta inštalovaním LED pásika, ktorého svetlo dokáže v priestore vyčariť rozmanité nálady.

Zdieľať príspevok:

Súvisiace príspevky